Committee Heads

Executive: March Leader

Paige Cromley

Executive: March Leader

Manju Bangalore

Executive: March Leader

Steven Garza

Co-Executive: Public Relations and Communications

Ariel Hobbs

Co-Executive: Public Relations and Communications

Kelly Choi

Co-Executive: Public Relations and Communications

Madie Lake

Co-Executive: Events 

Jack Reid

Co-Executive: Press and Media

Marcel McClinton

Co-Executive: Fundraising

Miguel Torres

Co-Executive: Social Media

Sarah Lewis

Co-Executive: Graphic Design

Pavitra Kotecha

School Organizers

Spring Early College Academy

Deana Ali

TWU

Kate Alaniz

LSC Victory Center and Lonestar College North Harris

Lauren Henry

Kinkaid

Camila Vicens

Cypress Lakes

Wasiq Javed and Jackie Leon

North Shore Senior High

Jeff Derrickson

Bellaire

Krystal Cerna

St. Thomas Episcopal

Irene Fueyo-Gomez

UH Law Center

Hannah Steen

Sam Houston State

Valeria Jaime

Crosby HS

Kordell Stewart and Bella Matheson

Meyerland MS

Rayna Boudreaux

Cypress Lakes HS

Jacqueline Leon

DeBakey HS

Emma Semaan

Magnolia HS

Ethan Smicht

Mount Carmel

Kemyra Williams

Westside HS

Alvin Chen and Farzeen Syeda

Glenda Dawson HS

Chloe Oliphant

Clear Falls HS

Sarah Huntley

William B. Travis HS

Lily Carney

Victory Early College HS

Lauren Henry

Cypress Falls HS

Courtney Phamm

College Park

Brendan Alum and Tyler Fortenberry

Martha Raines / OAC / BTP

Reilly Wofford

Tompkins HS

Andrew Ricks

Seven Lakes

Kelly Escovy

Morton Ranch HS

Thomas Rosa

Stratford

Bruce Pollock and Jayla Villareal

Montgomery HS

Noah Holguin

Cy-Fair HS

Daniela Gross

Stephen F. Austin

Daizha Banks

Katy HS

Alyssa Lewis

J. Frank Dobie HS

Sarah Lewis

iSchool High at University High

Sophie Roseman

Tomball HS

Alyssa Ortiz

Harmony School of Adcvancement

Andrea Arratia

Kerr HS

Carissa Ledesma

Madison HS

Alicia Nay

Hargrave HS

David Cloud

Sharpstown International

Raylon Wiley

Houston Community College

Miguel Torres

Awty International

Sabrina Rangwani

Cristo Rey Jesuit Prep

Alessandra Mackin

Langham Creek HS

Kimmie Nguyen

Kempner

Ashly Gutierrez

YES Prep

Jeanie Fung

Mayde Creek HS

Emilia Anger

Deer Park HS

Nathaniel Hebert

The Woodlands HS

Sam Hijazi

Summer Creek HS

Leslie Martinez

Klein Oak

Allison Maeker

Energy Institute HS

Edward Bonilla

University of St. Thomas

Isabel Sutter and Alex Martinez

Lonestar

Natalia Ar

A&M (College Station and Galveston)

Cameron Waller

University of Houston - Downtown

Abigail Murillo and Audrey Warrens

University of Houston

Marina Zafiris

Youth and Government, Jack and Jill

Taylor Marie Ellis

JSA

Sreya Nalluri

Texas Students United

Lincoln Dow

Carnegie Vanguard

Samantha Jump

Memorial HS

Evelyn Silsby

Spring Woods HS

Flower Olivia